Hřiště: SK Uničov (tráva II)

Nominace:

2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22

Góly:

8 min. Václav N., 11 min. Václav N., 24 min. Marco N., 32 min. Marco N., 36 min. Marco N., 50 min. Vojtěch Š., 59 min. Ondřej F., 80 min. Radim N. - 2 min.,12 min. a 41 min. soupeř

Komentář trenéra k utkání:

V neděli 7.4.2024 se v rámci 4.kola odehrálo kvalitní utkání proti soupeři z FK Třinec. Tohoto soupeře jsme na podzim porazili 8:0, ale před utkáním jsme si byli vědomi skvělého vstupu soupeře do jarní části, kdy neztratil ještě ani jeden bod a v předchozím kole porazil i kvalitní Šumperk.

První poločas začal opravdu útočně. Již ve 2. minutě se ujal vedení soupeř.  Naši hráči se timto však nenechali rozhodit, spíše je to ještě více nakoplo a ihned vývoj utkání otočili. Ve 12. minutě se soupeři podařilo vyrovnat na 2:2, ale ve zbytku prvního poločasu jsme již soupeři nic nedovolili a vyhráli tak první poločas zaslouženě, díky skvělému výkonu, 5:2.

Do druhého poločasu jsme opět nevstoupili ideálně a nechali si hned v úvodu dát gól. Kdy nás středem hřiště soupeř individuální akci šikovného hráče potrestal. Soupeř nám dělal problémy a to zejména rychlými brejky, kdy veškeré naše zakončení, které gólman chytil, tak rychle rozehrávál na útočníka, který byl pohotový a šikovný. Utkání jsme nakonec po bojovném výkonu a díky skvělému nasazení zvládli a vyhráli 8:3.

Do utkání jsme tentokrát nestřídali celé osmičky, ale pouze jednotlivce a ukázalo se, že jsou tak hráči v mnohem lepším tempu a podávají mnohem lepší výkon než v utkáních předchozích, kdy některým hráčům nestačí 40 minut hry a na jiné je to naopak moc.
Během zápasu se nám podařilo také hned několik krásných kombinací. Jsem rád, že se zde objevovaly i některé nové tréninkové prvky, které se podařily převést i do utkání. Nyní nás čeká nedělní utkání v Havířově, který se nejen celý podzim, ale i nyní na jaře výsledkově trápí.