Hřiště: SK Uničov (umělá tráva)

Nominace:

2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16,17, 19, 20

Góly:

15 min. Lukáš P., 25 min. Miroslav Ch., 40 min. Ondřej F., 41 min. Václav N., 47 min. Lukáš P., 63 min. Jaromír K., 68 min. Lukáš P. - 20 min. a 58 min. soupeř

Komentář trenéra k utkání:

Zelený čtvrtek patřil předehrávce třetího kola, kdy jsme na svém hřišti přivítali celek z ŠSK Bílovec.
Na podzim jsme soupeře porazili na jeho hřišti v těžkém utkání pouze 4:0, kdy nám úplně neseděla hra soupeře.

Cílem před utkáním bylo rozložit minutáž mezi všechny hráče a to rovnoměrně bez ohledu na průběh a výsledek zápasu.
Některé hráče to skvělým způsobem namotivovalo, ale bohužel na jiných se podepsala nervozita.

První poločas se hrál převážně na polovině soupeře, ale nedařilo se nám dostat do mnoho střeleckých zakončení. Příliš mnoho branek v první půlce tedy nepadlo. V 15. minutě jsme se ujali zaslouženého vedení. Bohužel záhy jeden z mála útoků soupeře se dostal až k našemu pokutovému území, kde byl míč sražen na rohový kop. Z tohoto rohového kopu došlo k vyrovnání na 1:1, když po chybě v komunikaci mezi našimi hráči byli hned 3 hráči soupeře sami před našim brankářem. Herní převaha stále však zůstala na naší straně a do konce poločasu jsme se ujali zaslouženého, ale pouze těsného, vedení 2:1.

V poločasové přestávce byli hráči povzbuzováni, jelikož nebylo potřeba panikařit a být zbrklí, ale hru to chtělo zrychlit zejména ve finální fázi před pokutovým územím soupeře a dostat se tak k mnohem častějším střeleckým možnostem. Hráči naše doporučení pochopili velice rychle a hned během první minuty druhého poločasu vstřelili dva slepené góly. Což bylo v utkání zlomovým momentem a zbytek utkání již byl zcela v naší herní převaze.

Konečný výsledek 7:2 byl tedy zaslouženým a ukázal nám zase nové možnosti u některých hráčů našeho týmu, ale také u některých odhalil částečné nedostatky, na které se musíme zaměřit a pracovat s nimi aktivněji během následujících tréninků.