Nominace:

2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22

Zápasy:

8:55 SK Uničov  - FK Šumperk 5:0

góly: 2 min. Tadeáš M., 18 min. Vojtěch Š., 25 min. Václav N., 29 min. Radim N., 37 min. Michal K.

9:55 FK Šumperk - FK Jeseník 8:0

10:55 SK Uničov - FK Jeseník 10:0

góly: 6 min. Lukáš P., 9 min. Lukáš P., 11 min. Vojtěch Š., 12 min. Ondřej F., 20 min. Radim N., 22 min. Lukáš P., 29 min. Vojtěch N., 41 min. Lukáš V., 43 min. Tadeáš M., 49 min. Lukáš P.

Komentář trenéra k trianglu:

V sobotu 24.2.2024 jsme v rámci zimní přípravy přivítali na domácím hřišti celky FK Šumperk a FK Jeseník.
Před úvodním zápasem navrhl trenér Šumperka, zda-li bychom si nezahráli již na celé hřiště, místo plánovaného původního systému 8+1. Na tuto situaci jsme reagovali souhlasem. Jelikož nám, ale onemocněl Marco, tak nakonec na zavolání dorazil Ondřej a Tony, kteří neměli splněnou nominační podmínku, ale protože nás čekalo 110 minut hry, bylo potřeba doplnit dostatečný počet hráčů.

Úvodní zápas proti FK Šumperk byl od prvních minut vyrovnanou partií. Narazili na sebe vyrovnané celky. Hned v 2 minutě utkání jsme se ujali po nepřehledné situaci ve vápně vedení 1:0, ale i nadále se hrál pohledný útočný fotbal, kdy se oba týmy snažily útočit, ale skvěle hrající obrany obou celků a brankáři, byli proti pustit míč až do brány. S přibývajícím časem se hráči dokázali postupně lépe sžít s novým herním prostředím a začali jsme soupeře více přehrávat a dostávat se do vyložených situací. Některé jsme však řešili zbrkle, i přesto se podařilo postupně vedení navýšit a zvítězit, tak 5:0.

Do druhého utkání a pro zachování znovu velkého hřiště jsme dva dobrovolníky půjčili na utkání kamarádům z FK Jeseník. Zde patří poděkování Jaroušovi s Michaelem za obětování se pro tým a možnost, tak ve větším počtu hráče vytížit herně v utkání. V tomto utkání bylo znát, že hrajeme i na mladší hráče a vyhovuje nám velké hřiště, zejména díky rychlosti v přechodu na útočnou polovinu hřiště. Kde jsme měli nespočet příležitostí. Hráči skvěle kombinovali a také těžili, že měli přeci jen více sil, jelikož měli před utkáním hodinové volno. Konečný výsledek 10:0 byl zasloužený.