Hřiště: Uničov - tráva II

Nominace:

2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20

Góly:

9 min. Václav N., 13 min. Ondřej F., 23 min. Lukáš P., 33 min. Vojta N., 39 min. Miroslav Ch., 43 min. Jakub O., 68 min. Lukáš P., 76 min. Ondřej F., 79 min. Ondřej F.

Komentář trenéra k utkání:

V rámci 6.kola jsme v sobotu v podvečer přivítali soupeře z TJ Valašské Meziříčí. Před zápasem dostali hráči nové herní pokyny, které jsme chtěli, aby se v zápase objevovaly.

Hned od úvodního hvizdu jsme měli jednoznačně utkání ve své režii a mohli tak v utkání zkoušet hned několik nových variant a posů u jednotlivých hráčů. Poločasové vedení 5:1 bylo zasloužené.

Do druhého poločasu jsme neměli důvod hráčům cokoliv měnit a mohli tak pokračovat v naší hře, kdy se nám dařilo plnit herní situace, tak jak jsme si před zápasem s hráči řekli. Jsem rád, že jsme byli konečně i po rohových kopech mnohem nebezpečnější a vytvářeli tak nebezpečné situace před bránou soupeře, kde nám však ještě místy chyběl potřebný důraz.

Rovněž jsem spokojený s rovnoměrně rozvrženým herním časem pro všechny přítomné hráče, který je pro budoucí zápasy pro všechny hráče potřebný. Konečný výsledek 9:2 odpovídal průběhu utkání a vedl k celkové spokojenosti.