Jdi na obsah Jdi na menu
 

Podzim 2018

2.část

SK Uničov - modrá (2012)

soutěž ročníku 2011

Pořadatel Kdy sraz poznámka

SK Uničov

29.9 - sobota

9:30

8:45  

Nominace: Ballák L., Benda M., Hwozdecki L., Jenáček P., Kaňok O., Krčál V., Kyselý A., Němeček Václav, Němeček Vojta, Sámel T., Štefek M., Štrbík V., Vrobel M.

Trenér: Filinský (725 942 120)

Hřiště: Uničov

 

1.OMK Šternberk

6.10 - sobota

13:00

12:15  Lužice

Nominace: Ballák L., Filinský O., Horník D., Hwozdecki L., Jenáček P., Košťálek J., Kyselý A., Napolitano M., Němeček Vašek, Němeček Vojta,Skopal M., Štrbík V., Vágner L.,

Trenér: Filinský (725 942 120)

Hřiště: Lužice

 

Újezd u Uničova

14.10 - neděle

9:30

8:45  

Nominace: Ballák L., Filinský O., Hwozdecki L., Kaňok O., Kyselý A., Napolitano M., Němeček Vojta, Štefek M., Štrbík V.

Trenér: Filinský (725 942 120)

Hřiště: Újezd u Uničova

 

Tatran Litovel

21.10 - neděle

9:30

8:45  

Nominace: Benda Šimon, Filinský O., Horník D., Hwozdecki L., Košťálek J., Napolitano M., Němeček Václav, Němeček Vojtěch, Vágner L., Štrbík V.

Trenér: Filinský (725 942 120)

Hřiště: Litovel

 

1.část

 

SK Uničov - modrá (2012)

soutěž ročníků 2012

Pořadatel Kdy sraz poznámka
Dolany 2.9.2018 neděle 9:30 8:40  

Nominace: Filinský O., Filo M., Hwozdecki L., Kaňok O.,  Košťálek J., Němeček Vašek, Němeček Vojta, Štrbík V., Vágner L.

Trenér: Filinský L. (případné omluvy 725 942 120)

Hřiště: Dolany 448

 
Šternberk 9.9.2018 neděle 9:30 8:45  

Nominace: Filinský O., Horník D., Hwozdecki L., Kaňok O., Košťálek J., Němeček Vašek, Němeček Vojta, Štrbík V., Vágner L.

Trenér: Filinský L. (případné omluvy 725 942 120)

Hřiště: Blahoslavova 1434/15, Šternberk

 
Uničov 16.9.2018 neděle 9:00 7:45 Focení

Nominace: Filinský O., Horník D., Hwozdecki L., Kaňok O., Košťálek J., Kyselý A., Němeček Vašek, Němeček Vojta, Sámel T., Skopal M., Štrbík V., Vágner L., Vrobel M.

Trenér: Filinský (725 942 120)

Hřiště: U Stadionu 619, Uničov

 
Velký Týnec 23.9.2018 neděle 9:30 8:45  

Nominace: Ballák L., Filinský O., Horník D., Hwozdecki L., Kaňok O., Košťálek J., Kyselý A., Napolitano M., Němeček Václav, Němeček Vojtěch, Štefek M., Štrbík V., Vágner L.

Trenér: Filinský (725 942 120)

Hřiště: Příčná 437, Velký Týnec

 

 

Seznamovací večírek

!!! ZRUŠENO !!!

(Z technických důvodu zavřeno - nový termín bude doplněn)

Dobrovolný trénink pro ročník 2012

se v Pátek uskuteční od 16:30 v Medlově na hřišti sraz v 16:20

Dne 31.8.2018 v pátek od 17 hodin bude v Medlově v penzionu Pavlík

zarezervovaná pro děti dráha na bowling a pro rodiče posezení.

Věřím v hojnou účast a zapojení nových členů.

 

Členský příspěvek

Vážení rodiče,

vzhledem k rostoucím cenám energií, cenám doprav, mzdových nákladů a dalších, budeme na druhé pololetí 2018 vybírat místo plánovaných 1 200 Kč nově 1 800 Kč.Do 15. srpna 2018 pošlete jednorázově příspěvek za druhé pololetí 2018 na:

číslo účtu: 274319297/0300

Variabilní symbol: rodné číslo hráče

Do poznámek uveďte jméno a příjmení hráče a ročník narození hráče.

Někteří z Vás ročník hráče nebo r.č. neuváděli!!!

Ing. Martin Černý

SK Uničov

 

18.3.2018 ( 1 tým hráčů ročníků 2012)

Turnaj Šternberk ročníků 2012

1.místo SK Uničov

2.místo SK Sigma Olomouc

3.místo 1.OMK Šternberk

img-20180318-wa0003.jpg

img-20180318-wa0007.jpg

 

 

24.2.2018 ( 2 tým hráčů ročníků 2011 a 2012 rovnoměrně rozdělené)

Turnaj Uničov ročníků 2011

2.místo SK Uničov modrá

4.místo SK Uničov červená

 

27.1.2018 ( 1 top tým 2011 a tým doplněn o ročník 2012) - počet týmu 10

Turnaj Šumperk ročníků 2011

1.místo SK Uničov top 2011

5.místo SK Uničov zelená

1.jpg

 

 

13.1.2018 ( 2 týmy 2012 doplněné o ročník 2011) - počet týmu 10

Turnaj Uničov ročníků 2011

1.místo SK Uničov top 2011

9.místo SK Uničov červená 

10.místo SK Uničov modrá

2.jpeg

 

 

 

9.12.2017 ( 2 týmy 2012 doplněné o ročník 2011) - počet týmu 10

Turnaj Uničov ročníků 2011

1.místo SK Uničov top 2011

9.místo SK Uničov modrá 

10.místo SK Uničov červená